Dlaczego my

subpage

Partner dla Ciebie

Firma to jasne zasady, legalna działalność i gwarancja obopólnie korzystnej współpracy.

„…… metry kwadratowe mojego lokalu zarabiają dla mnie dodatkowe …. tysięcy złotych miesięcznie”

Jest to dodatkowy dochód za posiadanie automatu do gier w lokalu, bez żadnego zaangażowania ani wkładu własnego ze strony właściciela obiektu.

Wstawienie automatu do gry odbywa się na zasadzie udostępnienia przez właściciela czy najemcę lokal fragmentu powierzchni firmie wstawiającej automat. Za udostępnienie miejsca właściciel czy najemca lokalu pobiera miesięczną opłatę – to jest pierwsza część jego zysku.

Druga część zysku właściciela czy najemcy lokalu to prowizja od wygenerowanego przez automat utargu.

Właściciel lokalu ma więc dzięki automatom do gier dwa dodatkowe źródła pasywnego dochodu.

Dostarczony i zamontowany przez nas automat do gier wymaga jedynie małej powierzchni i podłączenia do prądu. O nic innego nie musisz się troszczyć – my zadbamy, aby automaty funkcjonowały prawidłowo, a w razie potrzeby zawsze służymy radą i pomocą.

Odnotowałeś w ostatnim czasie spadek obrotów?

Jeśli tak, nasza propozycja jest właśnie dla ciebie! Wstawienie do lokalu automatów do gier pozwoli odwrócić trend spadku obrotów, a wręcz zwiększyć ich poziom poprzez dostarczenie nowej atrakcji stałym klientom i przyciągnięcie wielu nowych.

Automaty do gier wstawia do swoich lokali coraz więcej barów, pizzerii i pubów – nie daj się wyprzedzić konkurencji – przyciągnij klientów i zacznij zarabiać więcej już dziś!